Poukaz na Hororové Podzemí

Poukaz zahrnuje:

Strašidelnou instruktáž Návštěvu hororového podzemí Jedinečné foto přímo ze zážitku

Poukaz je možné uplatnit do 31.5.2024.

Jak poukaz funguje ?

Zvol druh poukazu. Můžeš obdarovat dvojici anebo darovat poukaz pro celou partu až 5 lidí. Více lidí, větší zábava.

Vyplň formulář níže, a zmáčkni tlačítko objednat. Platbu můžeš provést buď bankovním převodem anebo kreditkou.

Na email od nás ihned po uhrazení dostaneš dárkový poukaz připravený k vytištění. Obdarovaný si sám vybere, koho vezme s sebou a kdy přijde. Rezervaci zvládne udělat na 3 kliknutí.

Získej poukaz ještě dnes !

ČASTÉ OTÁZKY

Hororové podzemí je děsivé místo, ale není nebezpečné. Je však zapotřebí dodržovat naše bezpečnostní předpisy. Nikdo vám nebude ubližovat.

Zážitek je intenzivní a doporučujeme ho od 18 let výše. Pokud jste mladší odvážlivec, můžete přijít s dospělým dozorem. Dejte si ale pozor ať neskončíte na našem seznamu strašpytlů, kde skončí ti, co to vzdají.

Doporučujeme neformální oblečení. Šaty si nepoškodíte, ale můžete v našem opuštěném sklepě nabrat trochu prachu. Takže ty luxusní šaty si nechte na nějakou nudnou návštěvu muzea ;)

Ano, v podzemí se můžou vyskytnout živé věci a je možné, že s nimi přijdete do styku. Žádná z nich vám však neublíží - pokud vy neublížíte jí!

Ano, je nutné si udělat rezervaci dopředu. V případě dárkových poukazů si můžete vybrat jakýkoliv volný termín a to včetně víkendů. Rezervaci vytvoříte třemi kliknutími na našich webových stránkách. Další informace najdete přímo na poukazu.