Experiment

Staneš se subjektem ve skutečném lékařském Experimentu. Tvoje skupina se vydá prozkoumat starou laboratoř, ve které bude otestována vaše intelligence, spolupráce a především odvaha. Zvládnete všechno vyřešit a dostat se ven v celku ?

ČAS

40

MINUT

CENA

675

SKUPINA

2-5

OSOB

JAZYK

AJ*

NUTNÝ

* V současnosti je možné zažít Experiment pouze v anglickém jazyce. Pro řešení úkolů je stačí pouze základní znalost angličtiny, pro porozumění příběhu je potřebná pokročilá úroveň.

NA CO SE PŘIPRAVIT?

Stará laboratoř

Vaše skupina se dostanete do staré laboratoře, kde probíhaly děsivé experimenty na lidech. Máte omezený čas dostat se ven, než se sami stanete předmětem experimentu.

Nic pro slabé povahy !

Jedná se o skutečný experiment s prvky únikové hry, ne o tradiční únikovku. Dokážeš přemýšlet a křičet zároveň ?

Řešení úkolů

Tvoje inteligence bude otestována pod tlakem. Hledej, přemýšlej, zkoušej a nezapomeň se občas podívat přes rameno.

Ideální pro skupiny

Nebudeš v tom sám. Abyste unikli, budete muse spolupracovat.Navíc, slyšet své kamarády řvát je k nezaplacení.

Rezervuj Experiment ještě dnes!

DALŠÍ OTÁZKY?

Laboratoř je děsivé místo, ale není nebezpečné. Je však zapotřebí dodržovat naše bezpečnostní předpisy. Nikdo vám nebude ubližovat.

Zážitek je intenzivní a doporučujeme ho od 16 let výše. Pokud jste mladší odvážlivec, můžete přijít s dospělým dozorem. Dejte si ale pozor ať neskončíte na našem seznamu strašpytlů, kde skončí ti, co to vzdají.

Nejedná. Jde o zážitek s prvky únikové hry. Pokud chcete cvičit mysl a luštit hádanky, zkuste to u konkurence. Pokud ale chcete otestovat své nervy, zažít silný adrenalinový zážitek a nevadí vám trochu křičet - pak je experiment pro vás.

Ano, během Experimentu se můžete dostat do kontaktu s živým organismem. Pokud zachováte klid a chladnou hlavu, neublíží vám.

Ano, je nutné si udělat rezervaci dopředu, často máme plno na několik dnů dopředu. Rezervaci vytvoříte třemi kliknutími přímo na této stránce.

Připraveni na Adrenalin?

OTEVÍRACÍ DOBA


REZERVACE PŘEDEM NUTNÁ

STŘEDA - NEDĚLE

ADRESA


PROVAZNICKÁ 11

CENTRUM PRAHY, 1 MINUTA OD VÁCLAVSKÉHO NÁMĚSTÍ

PLATBA


KARTY & EURA

PŘIJÍMÁME KARTY, KORUNY A EURA