Zážitek, na který
NEZAPOMENOU…
Daruj návštěvu HOROROVÉHO PODZEMÍ - skupinový zážitek PLNÝ ADRENALINU

CO JE HOROROVÉ PODZEMÍ?

Dům Hrůzy

Hororové podzemí je STRAŠIDELNÁ ATRAKCE pro dospělé v podzemí historického domu. Vaším úkolem je projít temným bludištěm chodeb a zákoutí a PŘEŽÍT ZLO, které se tam skrývá. Návštěva trvá 15-20 mi nut.

Zábava s přáteli

Překonávat strach je velká zábava, tím spíš když to sdílíte se svými PŘÁTELI nebo RODINOU. Chcete poznat jak se zachovají když pohlédnou STRACHU DO OČÍ?

Jedinečná vzpomínka

Intenzivní zážitky si pamatujeme nejdéle. Ať už jsou pozitivní, nebo negativní. Strach je INSTINKTIVNÍ EMOCE, která je nejsilnější. Pro připomenutí zážitku dostanete také JEDINEČNOU FOTOGRAFII. Pokud to nevzdáte...

Výrazy obličejů mluví za všechno!

BLIŽŠÍ POPIS

Podzemí starého domu

Labyrint úzkých chodeb a malých temných místností v podzemí starého domu. Dokážete najít cestu ven?

Nic pro slabé povahy!

Zvládnete temnotu, úzké prostory, nejistotu a dokonce živé “věci”, které se v podzemí skrývají? Víc než 500 lidí to vzdalo!

Překonávání překážek

Není to jen procházka, připravte se překonávat překážky a čelit výzvám. U nás se zapotíte.

Ideální pro skupiny

Nejste na to sami. Pevně se držte svých přátel a prožijte to společně. Slyšet vřískot kamarádů je k nezaplacení!

POUKAZ DO HOROROVÉHO PODZEMÍ

Ideální zážitek pro odvážlivce

Voucher pro 2-5 osob zahrnuje:

1x Strašidelná instruktáž 1x Návštěva hororového podzemí 1x Jedinečná fotografie z podzemí

Rezervace předem nutná

Máte dost ODVAHY?

Darujte poukaz pro nezapomenutelný zážitek!

ČASTÉ OTÁZKY

Hororové podzemí je děsivé místo, ale není nebezpečné. Je však zapotřebí dodržovat naše bezpečnostní předpisy. Nikdo vám nebude ubližovat.

Zážitek je intenzivní a doporučujeme ho od 18 let výše. Pokud jste mladší odvážlivec, můžete přijít s dospělým dozorem. Dejte si ale pozor ať neskončíte na našem seznamu strašpytlů, kde skončí ti, co to vzdají.

Doporučujeme neformální oblečení. Šaty si nepoškodíte, ale můžete v našem opuštěném sklepě nabrat trochu prachu. Takže ty luxusní šaty si nechte na nějakou nudnou návštěvu muzea ;)

Ano, v podzemí se můžou vyskytnout živé věci a je možné, že s nimi přijdete do styku. Žádná z nich vám však neublíží - pokud vy neublížíte jí!

Ano, je nutné si udělat rezervaci dopředu. V případě dárkových poukazů si můžete vybrat jakýkoliv volný termín a to včetně víkendů. Rezervaci vytvoříte třemi kliknutími na našich webových stránkách. Další informace najdete přímo na poukazu.