Přežij Hororové Podzemí

Jste ADRENALINOVÍ NADŠENCI? Prozkoumejte temné, chladné a strašlivé podzemí historického domu v Praze a postavte se svým nočním můrám! Tohle si ZAPAMATUJETE na hodně dlouhou dobu!

ČAS

15-20

MINUT

CENA

535

KČ/OSOBU

SKUPINA

2-5

OSOB

NA CO SE PŘIPRAVIT?

Strašidelné podzemí

Projděte labyrintem úzkých chodeb a malých temných místností a pociťte horor, který se tam skrývá.

Nic pro slabé povahy!

Zvládnete temnotu, úzké prostory, nejistotu a dokonce živé “věci” v pražském Hororovém Podzemí? Víc než 500 lidí to vzdalo!

Překonávání překážek

Není to jen procházka, připravte se překonávat překážky a čelit výzvám.

Ideální pro skupiny

Nejste v tom sami. Pevně se držte svých přátel a prožijte to společně. Slyšet vřískot kamarádů je k nezaplacení!

659+ PĚTI-HVĚZDIČKOVÝCH RECENZÍ

CO ŘÍKAJÍ PŘEŽIVŠÍ?

Rezervuj Hororové podzemí ještě dnes!

DALŠÍ OTÁZKY?

Hororové podzemí je děsivé místo, ale není nebezpečné. Je však zapotřebí dodržovat naše bezpečnostní předpisy. Nikdo vám nebude ubližovat.

Zážitek je intenzivní a doporučujeme ho od 18 let výše. Pokud jste mladší odvážlivec, můžete přijít s dospělým dozorem. Dejte si ale pozor ať neskončíte na našem seznamu strašpytlů, kde skončí ti, co to vzdají.

Doporučujeme neformální oblečení. Šaty si nepoškodíte, ale můžete v našem opuštěném sklepě nabrat trochu prachu. Takže ty luxusní šaty si nechte na nějakou nudnou návštěvu muzea ;)

Ano, v podzemí se můžou vyskytnout živé věci a je možné, že s nimi přijdete do styku. Žádná z nich vám však neublíží - pokud vy neublížíte jí!

Ano, je nutné si udělat rezervaci dopředu, často máme plno na několik dnů dopředu. Je možné zakoupit dárkový poukaz, který slouží jako vstupenka - i v tomto případě je nutné vytvořit rezervaci. Rezervaci vytvoříte třemi kliknutími na našich webových stránkách zde. Další informace najdete přímo na voucheru.

Připraveni na Adrenalin?

OTEVŘENO KAŽDÝ DEN VČETNĚ SVÁTKŮ


14:00 - 22:00

PONDĚLÍ - PÁTEK

12:00 - 22:00

SOBOTA - NEDĚLE

ADRESA


ŽITNÁ 44

CENTRUM PRAHY, 5 MINUT OD VÁCLAVSKÉHO NÁMĚSTÍ

PLATBA


KARTY & EURA

PŘIJÍMÁME KARTY, KORUNY A EURA